שירותים ניידים לנכים

IMG-20150625-WA0009

לאורך השנים תחום השירותים הניידים הפך להיות יותר ויותר איכותי, מודע לצרכים של הלקוחות וכמובן שרמת היוקרה בהחלט ראויה ועולה אפילו על רבים מחדרי השירותים הקיימים בבתים הפרטיים. כאשר אנו מדברים על שירותים ניידים, יש מוטיב מרכזי אחד שחשוב לציין אותו והוא הנדסת האנוש. כאשר מזכירים את השירותים הניידים של פעם, רבים זוכרים את השירותים הכימיים. לכל אחד ואחת קיים בזיכרון המקום או הזמן שהשתמשו בשירותים הכימיים המוכרים והדבר האחרון שניתן לומר עליהם הוא הדגש של הנדסת האנוש, אבל הם היו ועדיין מתפקדים באופן מאוד פונקציונאלי ונותנים מענה בסיסי.

כיום כבר מדובר על עולם אחר לגמרי. השירותים הניידים הם חלק בלתי נפרד מן התפיסה המקצועית של הנדסת אנוש המותאמת לכלל הלקוחות והדבר בהחלט גם בא לידי ביטוי בהתייחסות לסוגי אוכלוסיה בעלי צרכים מיוחדים כמו נכים. אדם נכה אינו יכול להגיע ולהשתמש בשירותים באופן הרגיל של מי שאין לו את המוגבלויות הללו ולכן יש להתאים את תאי השירותים למי שצריכים להגיע לאסלה ולהשתמש בכלל המתקנים בתאי השירותים השונים ללא עזרה ובנוחות מירבית.

לכן, כאשר רוצים להזמין שירותים ניידים עבור כל סוג של אירוע, מסיבה והתכנסות מסוגים שונים, קיימת האפשרות לבדוק ולבקש גם התאמה לאוחרים ומוזמנים, מבקרים וקהל אחר שיכול לכלול גם נכים ובעלי מגבלויות שונות. הצורך בשירותים הוא ללא ספק אחד הבסיסיים ביותר וממש כמו שצריך להתאים את השולחן ואת המקום והכיסא כאשר אוכלים, כך גם צריך להתאים את תאי השירותים. חשוב להזכיר כי כאשר מבצעים התאמה לבעלי מוגבלויות, אחד הדגשים החשובים ביותר שאי אפשר להמעיט באיכות המוצר. אין סיבה מבחינת הנדסת האנוש להביא את תאי השירותים המותאמים הללו, אבל למנוע מן הלקוחות והמשתמשים את הסטנדרטים הגבוהים של שירותים ניידים כמו שהחברה הטובה ביותר בתחום יכולה לספק.

כאן צריך לדעת שכל לקוח צריך לקבל את המוצר הטוב ביותר והשירות המקצועי ביותר. אמנת השירות היא חלק בלתי נפרד מן התפיסה המקצועית והשכרת שירותים ניידים לנכים היא בהחלט בעדיפות גבוהה.