שאלות ותשובות

קרון 12 תאים

לאירוע עם 300 מוזמנים כמה תאי שירותים ניידים נדרשים?

 עלמנת להפוך כל ארוע למושלם, החשוב ביותר הוא להבין במה הוא מתאפיין , על מנת שהאורחים יהיו מרוצים ועם חוויה חיובית,  רצוי לאפשר גישה נוחה ומספר נוח של עמדות שירותים. אם זהו ארוע ערב, שיש בו הרבה שתייה… כדאי לאפשר נוחות מירבית ולהציע לארוע בסדר גודל כזה בין 6 עמדות ל 8 עמדות  של שירותים.

אילו שירותים ניידים יתאימו לארוע בטבע?

לשירותים בטבע יש לדאוג לגנרטור לאספקת חשמל ,  אנו נספקמיכל מים למילוי ועל כן בשטח מישורי שמאפשר גישה והצבה נוחה כל סוגי השירותים המפוארים יתאימו. לדוגמא: באופרה אאידה, במצדה, אחת האטרקציות הנלוות אך המאד חשובות היו כל שירותי vipure   –  פתרונות ירוקים לאירועים.
 

מהן הדרישות הטכניות להצבת שירותים ניידים מפוארים ?

לכל מוצר , יש דרישות טכניות ייחודיות לו, עם זאת המאפיין המרכזי של כל שירותים ניידים המפוארים הוא הצורך בחיבור למים, חיבור לחשמל ושטח מפולס.
 

לאיזה סוג של ארועים מתאימים השירותים המפוארים?

שירותים ניידים מפוארים מתאימים לכל סוגי האירועים היוקרתיים, ארועי ים עסקיים לחברות, חתונות, בריתות, בר מצוות וכל ארוע בו חשיבות הנוחות, האסתטיקה והנעימות הינם בראש סדר העדיפות של המארגן.
השירותים המפוארים עומדים  בכל סטנדרט גבוה . והם גורם מאד משמעותי בכל ארוע  מושלם. 
 

האם יש נציג מטעם חברתכם במהלך האירוע?

במהלך כל הארוע  יש איש שרות מטעמנו, אשר דואג להיות בקשר עם הלקוח ולדאוג לכל צרכיו .  איש השרות אחראי על תחזוקה שוטפת של השרותים, ניקיון , מילוי חוסרים וטיפול בכל תקלה אשר עלולה להיווצר.
 

מי אחראי על אספקת נייר טואלט נייר ידיים וסבון ?

לכל  מהלך הארוע  צמוד איש שרות שלנו, אשר דואג לאספקה שוטפת של כל החוסרים, ניקיון, ופתרון בעיות במקרה של  תקלות. איש השרות של  vipure– פתרונות ירוקים לאירועים,  שם בראש מעייניו לדאוג שהלקוח יהיה שקט וחסר דאגות  במהלך כל הארוע.
 

מה מייחד אתכם מכל החברות הפועלות בתחום?

מה שמייחד אותנו הוא ההתייחסות לכל הגורמים שעושים את הארוע שלך למצויין!  השקט, השלווה, היחס, הליווי והמקצועיות הבלתי מתפשרת!
המוצרים שלנו הינם בסטנדרט הגבוה ביותר, השרות במהלך הארוע הינו מקצועי , אמין ומאפשר התנהלות  חלקה לשביעות רצון הלקוח, בשקט בצנעה ובמקצועיות. 

  
מהי טכנולוגיית הוואקום בה פועלים השירותים המודולריים והקרונות  זוהר ואור?

טכנולוגיית הוואקום למעשה פותחה אי אז בשנים כדי לצמצם את כמויות המים במטוסים ורכבות.  מאז היא גם משמשת בחלליות שבהן פועלת  הטכנולגייה בעוצמת שאיבה מאד חזקה. בשירותים ניידים של  VIPURE טכנולוגית הוואקום פועלת גם בקרונות וגם בשירותים המודולריים. זוהי טכנולוגייה שעובדת על לחץ אויר חזק ושואבת בעוצמה רבה את המים מהשירותים למיכל פסולת נפרד. מכיוון שהוואקום עובד על לחץ אויר חזק, הוא צורך כמות מזערית של חצי ליטר מים בכל הדחה במקום 6 ליטר בהדחה רגילה.
   

מה ההבדל בין שירותים בטכנולוגיית וואקום לשירותים רגילים?

ההבדל המשמעותי הוא  שאין שימוש בחומרים כימיים ובחסכון הניכר מאד בכמויות המים.
בשירותים המודולריים ובקרונות זוהר ואור  , כל הדחה צורכת חצי ליטר מים בלבד!!!!
   

מהי צריכת המים של השירותים המודולריים בכל הדחה?

כל הדחה בשירותים המודולרים שלנו צורכת חצי ליטר מים בלבד!!!!
 

מה ההבדלים בין השירותים המודולריים ל קרונות? 

השירותים המודולריים   הינם תאים נפרדים שניתן להרכיב מהם סטים של מספר תאים, מארבעה עד עשרים תאים לפי גודל האירוע ומיקומו. התאים הם גדולים יותר ומרווחים, התאים ממוקמים על הרצפה עם מדרגה נמוכה בלבד שמובילה לתא, יש תא לנכים מרווח שניתן להכנס אליו עם כסא גלגלים ועמדת כיורים מפוארת עם מראה גדולה. השירותים מתאימים לאירועי  יוקרה בחוץ ואף לתגבור בגני אירועים ובכלל.
הקרונות באים עם מספר תאים מוגדר, יש קרונות מ 2 עמדות, ועד 8 עמדות . הקרונות קלים יותר לניוד והצבה במקומות גדולים. לכל קרון מובילות כמה מדרגות, התאים בהם קטנים יותר. הקרונות .ממוזגים, יפים ומעוצבים בפשטות שניתנת להשתלבות בכל אירוע יוקרתי. בכל קרון יש 2 מסכי LCD  ומכשירי DVD  ,
 

כיצד השירותים בטכנולוגיית וואקום ידידותיים לסביבה?

שני הדברים הכי משמעותיים שהופכים את השירותים ידידותיים לסביבה הינם החסכון העצום במים, כאשר כל הדחה צורכת חצי ליטר מים בלבד במקום 6 ליטר בשרותים רגילים. ובכך שאין שימוש בחומרים כימיים  וזוהי תרומה משמעותית לשמירה על הסביבה שלנו.