פתרונות לחברות הפקה

rolling-stones

V.I.PURE פתרונות ירוקים לאירועים נותנת פתרונות מושלמים בתחום השירותים למפיקי אירועים.

למה לבחור בנו:

אנו מציעים מגוון פתרונות רחב בתחום עם דגש על הניסיון הרב שלנו בהתאמת מוצרים לצרכי הלקוח ואופי האירוע.

מגוון הפתרונות המוצעים על ידינו נוחים להטמעה באירוע, בעלי דרישות טכניות בסיסיות ביותר.

אנו כחברה ותיקה מודעים לצורך של דברים "לתקתק" ולכן מקצים לכל אירוע גם איש שירות מקצועי לצורך תפעול המוצרים שלנו.

אנו משנעים את המוצרים בעצמנו.

שירותים ניידים – האם זה הכרחי?

האסוציאציה של שירותים ניידים אומנם לא מעלה בנו מחשבות נעימות, לרוב אנו נזכרים באיזו הופעה גדולה או הפגנה והשירותים שעולים במחשבותינו הם הכימיים, אך כאשר אנו מדברים על תכנון אירוע אין אנו מדברים על התאים הצבעוניים מפלסטיק. הקמת אירוע הפקה ותכנון מחייבת אותנו בשירותים, אך מפוארים והרבה יותר.

כאשר אנו מדברים על תכנון אירוע עלינו לוודא כי בשטח קיימת התשתית שתאפשר הקמת אירוע, התנאים הבסיסיים והמינימאליים לפחות, כמו שירותים, מים זורמים, אוכל, צל, במילים אחרות התנאים הבסיסים שיאפשרו לנו להזמין את האורחים שלנו לאירוע בטבע, כי אירוע לא יצא לפועל ללא שירותים ניידים או כימים, אשר דואגים להם לתחזוקה במהלך כל האירוע.

מי צריך השכרת שירותים ניידים

למרות שאנו מיחסים את הצורך בשירותים ניידים להפקות גדולות, מה שבדרך כלל לא נכון, יש להבדיל בין סוגי שירותים כמו הכימיים, הניידים והמפוארים. השכרת שירותים לאירוע, זקוק כל מי שמתכן אירוע בטבע כמו חתונה, בר מצווה , בת מצווה וברית/ה. היום אנשים רבים מעדיפים להפיק אירוע תחת כיפת השמיים, מה שהופך את האירוע למיוחד יותר בכל המובנים.

לא להירתע

כבר דיברנו על האסוציאציה הלא כל כך נעימה אשר עולה לנו בראש כאשר אנו מזכירים את הביטוי שירותים ניידים. אך מה שאתם צריכים להפנים שהשירותים הניידים שלנו ממש לא מזכירים את השירותים הכימיים, את התאים הזכורים לנו מאירוע ענק, שירותים לאירוע אשר אי אפשר לקיים את האירוע בלעדיהם, הם שירותים מפוארים הכוללים מים זורמים.

הגיע הזמן לקבל פרספקטיבה שונה על עולם השירותים הניידים אצלנו  V.I.PUREיתאפשר לכם לגלות ששירותים לא חייבם להיות עקב אכילס של האירוע, אלא ההפך הוא הנכון, שירותים בטבע יכולים להיות מרשימים, הם כוללים מיזוג, מוזיקה, ריחניים, תאורה, בדיוק כמו השירותים שאתם מכירים מאולמות.

אפשר להוציא את האירוע לפועל

אחרי שהבנת כי השירותים הניידים יכולים להיות מפוארים, עלינו עכשיו לא ליפול בדברים קטנים/ גדולים כמו מספר תאי השירותים, שאנו צרכים באירוע. איך תדעו כמה תאים עלינו לשכור בכדי שלא יהיה עומס בתאי השירותים, בכדי שהשירותים לא יהוו אות קלון של האירוע. החישוב נעשה על פי כמה פרמטרים עיקריים, מספר המוזמנים ומשך האירוע. אנו כאן כדי לעזור לכם לתכן את האירוע שלכם, אתם מוזמנים לייצור עמנו קשר לגבי כל שאלה לגבי הנוחיות של האירוע.

אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או התייעצות, לאחר שנים רבות של ניסיון בידנו היכולת להפוך את השירותים הניידים בטבע לשירותים מפוארים. מתוך הבנה שאנשים סימנו את התאים הניידים בצורה גורפת. הצלחנו לשנות את המחשבה על שירותים ניידים. מה שבטוח על השירותים שלנו אפשר להגיד רק מילה טובה,  לפגישת ייעוץ מלאו את הפרטים, נחזור עליכם בהקדם.