האם אני צריך שירותים ניידים באירוע שלי?

שירותים ניידים לאירועים  23
אנחנו הישראלים אוהבים לחגוג אירועים בכל מני מסגרות. ימי הולדת גרנדיוזיים, באר מצוות, בנות מצווה, חתונות, ימי נישואין, מסיבות רווקות ורווקים, חתונות כסף, אירוסין והיד עוד נטויה. אירועים בישראל הפכו לדבר של מה בכך וכיום על כל גבעה נישאה ותחת כל עץ רענן ניתן לחגוג אירוע קטן, גדול או בינוני. זה יכול להיות באולם מסודר, גן פסטורלי או אפילו בחצר הבית, ישראלים החלו לאחרונה לצאת ולחגוג אירועים שונים גם בחיק הטבע בפארקים, שמורות טבע, חופי הים ובכל מקום שמתאפשר להם.
 

אירוע בחצר הבית

האירועים הללו תמיד דורשים הפקה וארגון ויש כמה דברים שלא תמיד זוכים להתייחסות מאורגנת. אוכל ומוזיקה כמעט תמיד נמצאם בראש סדרי העדיפויות, אולם שירותים לאורחים לעתים לא נלקחים בחשבון כצורך ממשי ולא אחת אירוע קם ונופל על אי קיום שירותים ניידים. קחו בחשבון שגם אירוע שנחגג בחצר הבית יש לחשוב בו על הצבת שירותים ניידים. גם אם מדובר על מסיבת בת מצווה תנועה לבתכם ולחברותיה מהכיתה, הרי ששירותים ניידים בחצר הבית יחסכו לכם את הבלגן והלכלוך של 50 ילדים בשירותים הפרטיים שלכם.
 

חיק הטבע

אם תכננתם מסיבה משפחתית בחיק הטבע או אירועים בטבע בכל סגנון אחר, קחו בחשבון שאורחים מבוגרים לא יוכלו להסתדר ללא שירותים מסודרים. כדי לא להיות תלויים במציאת מקום בקרבת שירותים, הבטיחו לעצמכם אירוע מסודר על ידי השכרת שירותים ניידים שיאפשרו לכם להציב את האירוע ולקיים אותו בכל מקום. לא אחת שואלים את עצמם אנשים האם יש בכך צורך? ובכן נוכח העלויות הלא גבוהות של השכרת, שירותים ניידים ולמול התועלת הרבה שהם מביאים, ניתן לומר בוודאות שההשקעה כדאית.
 
כדי להתאים את מספר התאים הדורשים לכם לאירוע שלכם, יש לחשוב על שני דברים: משך האירוע וכמות המשתתפים בו. לאירוע של 200 אנשים שיימשך כארבע שעות ניתן להסתפק בשני תאי שירותים ניידים, אולם לאירוע של 500 אנשים שיימשך אותו משך זמן נצטרך לשכור כמות גדולה יותר של תאים. הקפדה על מספר נכון של תאים תמנע את התופעה הלא נעימה של תורים ארוכים מחוץ לשירותים או שירותים שעולים על גדותיהם.